پیرسینگ در چیتگر | پیرسینگ در چیتگر بدون درد

پیرسینگ، فرایند وارد کردن یک سوزن به برخی قسمت های پوست بدن و یا غضروف، به منظور ایجاد یک سوراخ برای قرار دادن جواهرات در آن است. همچنین گاهی کلمه پیرسینگ می تواند به جواهراتی که در این سوراخ های پوستی قرار داده می شود، اشاره داشته باشد.
خاستگاه پیرسینگ شناخته شده نیست. با این حال، انجام این عمل در بسیاری از فرهنگ ها در دوره های مختلف تاریخ و ما قبل تاریخ وجود داشته است.
محبوب ترین شکل پیرسینگ در ایران، پیرسینگ گوش است. با این حال، سایر قسمت های بدن هم ممکن است تحت پیرسینگ قرار بگیرد، از جمله لب ها، ابروها، زبان، سینه، اطراف ناف و نواحی تناسلی. با توجه به اینکه در عمل پیرسینگ، پوست و یا غضروف سوراخ می شود، توصیه اکید می گردد که این کار توسط پزشک و یا پرسنل درمانی تحت نظر پزشک صورت بگیرد.سوراخ کردن یا پیرسینگ گوش، معمولا در اکثر نقاط ایران عملی پذیرفته شده است. اخیرا، سوراخ کردن بخش هایی از بدن به غیر از گوش در افراد نوجوان و بالغین جوان محبوب شده است

جهت رزرو نوبت و هماهنگی لازم برای خدمات پیرسینگ در چیتگر به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

جواهر برای پیرسینگ در چیتگر

واضح است که است که انتخاب جواهر برای پیرسینگ جدید کاملا با خرید یک حلقه برای انگشت متفاوت است. از آنجا که جواهرات پیرسینگ از داخل با زخم پوشیده شده و با بافت های داخلی بدن در تماس هستند، تنها برخی از محصولات برای این منظور مناسبند. نما و ظاهر جواهری که در پیرسینگ جدید قرار داده می شود نسبت به جنبه های ایمنی و سازگاری با بدن، باید در رتبه دوم اهمیت قرار بگیرد. اندازه، مدل، مواد، و کیفیت جواهر، تماما بر توانایی بدن برای التیام تاثیر می گذارند. به یاد داشته باشید که محل سوراخ پیرسینگ، در جای خود باقی است و جواهر را می توانید بعدا تعویض نمایید.

تصاویر انواع پیرسینگ در چیتگر

آیا می توانم جواهری را که از بازار خریداری کرده ام برای پیرسینگ بیاورم؟

جواهراتی که از بازار خریداری می شوند اغلب از فلزی با کیفیت پایین ساخته شده، اندازه آن مناسب نیست و یا برای پیرسینگ اولیه مناسب نمی باشد. از آنجا که ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که چه کسی ممکن است یا ممکن نیست واکنش نامطلوب به این نوع مواد داشته باشد، توصیه به استفاده از آنها را نمی کنیم. از این رو، ما از جواهراتی استفاده می کنیم که ماندگاری طولانی دارند و از موادی ساخته شده اند که برای سلامتی بدن ایمن هستند.

 برای مشاهده هزینه های پیرسینگ در چیتگر به  لیست قیمت خدمات ما مراجعه کنید.

توصیه های بعد از پیرسینگ

قبل از تمیز کردن محل پیرسینگ، دستهای خود را با صابون های آنتی باکتریال و آب گرم، خوب بشویید. هرگز محل سوراخ پیرسینگ را با دست های آلوده لمس نکنید. این کار را برای جلوگیری از عفونت ها بسیار حیاتی است.

سعی کنید ظرفی مثل فنجان از جنس چینی، شیشه یا استیل ( و نه پلاستیک، مگر اینکه بعد از مصرف دور انداخته شود ) را بیابید که متناسب با محل ترمیم پیرسینگ باشد. مخلوطی از یک چهارم قاشق چای خوری نمک دریایی غیر ید دار در یک فنجان آب نیمه داغ را آماده کنید.

در طی مدت بهبودی کامل، محل پیرسینگ را با غوطه ورکردن و یا گذاشتن فنجان حاوی محلول نمکی، به مدت پنج تا ده دقیقه، دو تا سه بار در روز خیس کنید. در صورتی که این کار امکان پذیر نباشد، یک دستمال کاغذی یا گاز پانسمان را در محلول خیس کرده و محل پیرسینگ را با آن بپوشانید.

پس از خیس کردن، با استفاده از یک گوش پاک کن و آب گرم، هر گونه ترشح یا پوسته ای را که با خیس کردن خارج نشده، به آرامی از محل خارج کنید. هرگز پوسته یا ترشحات را با ناخن بر ندارید. به آرامی توسط دستمال کاغذی محل را خشک کنید. برای اینکار از حوله حمام و حوله دست استفاده نکنید، زیرا می توانند حامل باکتری باشند و نخ هایشان می تواند به جواهرات گیر کند.

. برای مشاهده هزینه های پیرسینگ در چیتگر به  لیست قیمت خدمات ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
به بالای صفحه بردن