تزریق کورتون در چیتگر | تزریق کورتون بدون عوارض در چیتگر

در این مقاله  قصد داریم در مورد روش درمان جوش زیر پوستی با  کورتون . البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که قبل از هر نوع تزریق  پوستی باید  شرایط افراد را مورد بررسی قرار گیرد سپس تزریق کورتون صورت گیرد.  کورتون باعث از بین رفتن التهاب تا ۲۴ ساعت و جوش های زیر پوستی در مدت یک هفته می شود جهت رزرو نوبت و هماهنگی لازم برای خدمات تزریق کورتون در چیتگر به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

تزریق کورتون در چیتگر

کورتون چیست؟

کورتون ماده‌ای است که به طور طبیعی بدن تولید می‌کند این ماده توسط غده فوق کلیوی یا آدرنال ساخته می‌شود. نام دیگر این دارو کورتیکواستروئید نام دارد و در پزشکی بسیار پرکاربرد می‌باشد. 

این دارو در مطب جراحان زیبایی مخصوصاً عمل زیبایی بینی، بسیار کاربرد دارد و تزریق کورتون بعد از عمل رینوپلاستی یکی از تکنیک‌های جراحان برای رسیدن به نتیجه مطلوب می‌باشد. کورتون در درمان جای زخم‌های کهنه نیز اثرگذار می‌باشد.

درمان جوش زیر پوستی با تزریق کورتون در چیتگر

 موثرترین روش درمان جوش زیر پوستی کورتون میباشد که  به طور مستقیم کورتون را داخل جوش های زیرپوستی تزریق می کنند.  این خدمات را  به شما عزیزان ارائه میدهد. برای مشاهده هزینه های تزریق کورتون در چیتگر به  لیست قیمت خدمات ما مراجعه کنید.

مراقبت های قبل و بعد تزریق

قبل و بعد از تزریق پوست باید کاملاً تمیز و ضدعفونی شود چون ممکن است آلودگی ها به لایه های داخلی پوست نفوذ کند و مشکلات دیگری ایجاد کند
 

. برای مشاهده هزینه هابه  لیست قیمت خدمات ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
به بالای صفحه بردن